KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016476
nr 1301 6476
J von Dahlin, Porträtt, -62. Signerad. Olja på duk, 62x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:38:12
200 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr